مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / نمایندگی فروش پسته کوهی / برترین نمایندگی پسته در تهران

نمایندگی فروش پسته کوهی / برترین نمایندگی پسته در تهران

نمایندگی فروش پسته کوهی، که در برخی از شهر های کشور وجود دارد، این محصول را از تولید کننده خریداری و با قیمت درب کارخانه عرضه می کنند. برترین نمایندگی پسته در تهران نمایندگی های هستند، که بهترین محصول را با قیمتی ارزان عرضه کنند.

نمایندگی فروش پسته کوهی / برترین نمایندگی پسته در تهران

تولید انواع پسته کوهی در کارخانه ها

تولید انواع پسته کوهی در کارخانه هاپرش به ناوبریپرش 
  • کارخانه های زیادی در کشور وجود دارد، که به تولید انواع پسته کوهی مشغول اند. این کارخانه محصول را در بسته بندی های مختلفی تولید و روانه بازارهای هدف می کنند.  پسته کوهی با توجه به مرغوبیت، و کیفیت آن قیمت های مختلفی روی بسته بندی های آن زده می شود.
  • کارخانه های تولید پسته کوهی سعی کرده اند با رعایت تمام موارد در مراحل تولید، و با استفاده از دستگاهای مدرن، و نیرو های متخصص خود بهترین محصول را تولید و روانه بازار های مختلف کنند. 
  • که شما عزیزان برای اطلاع از کارخانه های تولیدی این محصول در کشور می توانید با جستجو در شبکه های اینترنتی از محل این کارخانه، و تعداد آن ها در کشور آگاهی یابید و خرید کنید.

لیست قیمت پسته کوهی درجه یک

لیست قیمت پسته کوهی درجه یکقیمت پسته کوهی با توجه به مرغوبیت آن متفاوت است. ما می توانیم از روش های زیر از لیست قیمت پسته کوهی درجه یک مطلع شویم: 

 • مراجعه به تولید کننده، یا تماس با دفتر فروش شرکت 
 • از طریق نمایندگی ها یا مراکز فروش که در برخی از شهر های ایران وجود دارد.
 • مراجعه به خشکبار فروشی های موجود در سطح شهر 
 • از طریق فروشگاهای اینترنتی، که در این فروشگاها ضمن دیدن لیست قیمت ها، ما می توانیم انواع محصول را مشاهده کنیم و با مقایسه محصول و قیمت آن ها یک محصول درجه یک را خرید کنیم.
 • پسته کوهی درجه یک محسوب می شود که در خاک مناسبی رشد کند، محصول را در زمانی مناسب برداشت کنند و در زمان برداشت و چیدن محصول دقت کافی شود، چون اگر محصول خوب چیده نشود مرغوبیت آن کاهش می یابد.

عرضه مستقیم پسته کوهی از نمایندگی ها

عرضه مستقیم پسته کوهی از نمایندگی هانمایندگی های پسته کوهی که در برخی از شهر های کشور وجود دارند، به عرضه محصول به تمام بازار های هدف مشغول اند. شرکت های تولید کننده برای این که بتوانند، محصول خود را راحت تر به تمام بازار های کشور عرضه کنند، به ایجاد این نمایندگی ها اقدام کرده اند.

قیمت این نمایندگی ها با قیمت درب کارخانه یکی است. و اگر شما عزیزان به دنبال خرید پسته کوهی با کیفیت بالا و قیمت مناسبی هستید می توانید به این نمایندگی ها مراجعه کنید، و با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید از محل فروش این نمایندگی ها در شهر های مختلف اطلاع یابید.

صادرات پسته کوهی به سایر کشورها

صادرات پسته کوهی به سایر کشورهاصادرات پسته کوهی، مانند صادرات پسته و دیگر خشکبار بازار خوبی دارد و صادرات این محصول ارز آوری پر سودی برای کشور دارد. صادرات به کشور های حوزه خلیج همیشه فارس و کشور های همسایه مانند:

 • عراق 
 • ترکیه 
 • امارات متحد عربی
 • روسیه 
 • قطر 
 • کشور های اروپایی و آمریکا است. ایران به خاطر آب و هوای معتدلی که دارد خشکبار،  از جمله تولید پسته در آن انجام می شود و این نوع محصولات در بازار های خارجی مشتریان زیادی دارد و اگر دولتمردان مشکلاتی که بر سر راه صادر کننده وجود دارد را حل کنند به راحتی صادرات خشکبار می تواند ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشد. علاوه بر این ها می تواند برای اشتغال جوانان عزیز کشورمان هم مفید باشد.

مراکز پخش عمده پسته کوهی در سراسر کشور

مراکز پخش عمده پسته کوهی در سراسر کشورمراکز پخش پسته کوهی که به پخش عمده محصول مشغول اند، را می توان در برخی از شهر های ایران مانند تهران پیدا کرد که پسته کوهی در این مراکز با قیمت خیلی مناسبی عرضه می شود و این گونه مراکز معمولا پسته کوهی با کیفیتی را عرضه می کنند. بسیاری از خریدارن، یا حتی صادر کنندگان و شرکت های بازرگانی برای خرید خود به این مراکز مراجعه می کنند،  تا از کیفیت محصول خود مطمئن شوند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما