مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / مراکز فروش انواع پسته کوهی به زیر قیمت بازار در مشهد

مراکز فروش انواع پسته کوهی به زیر قیمت بازار در مشهد

قیمت فروش انواع پسته کوهی ارگانیک به وزن بسته بندی و کیفیت آن بستگی دارد و عموما توسط تولیدکنندگان و بازرگانان انجام می شود و تولید کنندگان اقدام به عرضه و پخش محصولات خود در و بسایت های اینترنتی یا غرفه های نمایشگاهی و فروشگاه ها می پردازند.

مراکز فروش انواع پسته کوهی به زیر قیمت بازار در مشهد

نمایندگی فروش عمده پسته کوهی کردستان در شیراز

نمایندگی فروش عمده پسته کوهی کردستان در شیرازاین محصول بر اساس کیفیت، نوع بسته بندی و همچنین نوع خرید، توسط تولید کنندگان قیمت گذاری می شود. البته برای این که از تازه ترین قیمت های انواع پسته کوهی مطلع شوید، می توانید به صورت حضوری به عمده فروشی ها و غیرحضوری به سایت های مختلف اینترنتی نیز مراجعه کنید. در این سایت ها نرخ روز اعلام می شود.

ارزانترین قیمت پسته کوهی در شهرستانها

ایران از جمله کشورهایی است که به دلیل اقلیم و آب و هوای بی نظیر دارای نود درصد از گونه های گیاهان دارویی و گیاه داروهای کمیاب است.

پسته کوهی یکی از این گیاهان است که با کیفیتی مرغوب و در سطح وسیعی در کشور ما رشد می کند و به دلیل مرغوبیت پسته ایرانی، صادرات پسته کوهی ایران به کشورهای بسیاری در حال انجام است.

اگر مسئولین توجه بیشتری به تجارت گیاه داروها نمایند پسته کوهی می تواند به عنوان یک محصول ارگانیک و دارای خواص متعدد به عنوان یک محصول صادراتی کمیاب و ارزآور مورد توجه قرار گیرد و علاوه بر ارزآوری، به کاهش تکیه بر درآمدهای نفتی کمک کند.

تولید کنندگان عهده دار خرید پسته کوهی کرمانشاه از روستاییان و یا عشایری هستند و  سپس آن را به اشکال متنوعی وارد بازار می نمایند. کیفیت انواع پسته های کوهی، بیشتر بر اساس منطقه درجه بندی می گردد. طبعاً پسته هایی که در دامنه کوه های زاگرس رشد کرده اند، مرغوب می باشند و خواص شان آن بیشتر است.

خرید بدون واسطه مغز پسته کوهی درجه یک از تولیدی

خرید بدون واسطه مغز پسته کوهی درجه یک از تولیدیتولیدکننده پسته کوهی در سراسر کشور توسط تولید کنندگان انجام می شود و خرید آن را می توان از مراکز فروش پسته انجام داد. در جای جای ایران، بازارهایی وجود دارد که در آن انواع مختلفی از آجیل و خشکبار عرضه می گردد. از این بازار ها به آسانی می تواند پسته بنه را به هر میزانی که نیاز باشد، خریداری کرد.

باید گفت که در این زمینه، فروشگاه های آنلاین دست شان بازتر می باشد؛ چون که آنان محصول را به همه نقاط کشورمان ارسال می نمایند. در همین حال، خریداران به دلیل نرخ پایین و کیفیت بالایی که پسته های کوهی در فروشگاه های اینترنتی دارند، بیشتر مشتاق هستند تا از این طریق محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

امروزه خریدار پودر پسته کوهی در بازار زیاد است و پودر پسته کوهی در بسته های نیم کیلویی و بیشتر موجود می باشد  قیمت بسته نیم کیلویی ۱۴ هزار تومان و قیمت خود مغز پسته وحشی کیلویی ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان می باشد.

جدیدترین قیمت پسته کوهی صادراتی در کشور

مراکز فروش انواع پسته کوهی به زیر قیمت بازار در مشهدصادرات پسته کوهی از تولیدی ها صادرات مستقیم پسته کوهی از تولیدی ها را شرکت های مختلفی انجام می دهند. همان گونه که گفته شد، بازرگانان زیادی هستند که در کنار انواع خشکبار، پسته های وحشی را هم به سر تا سر جهان توزیع می کنند.

از جمله خشکباری که خریداران زیادی دارد، همین پسته بنه می باشد. این نوع از پسته به سبب این که رشدش کاملاً طبیعی است، خواص گوناگونی را دارد.

قیمت مغز بنه پسته در ایران و بزرگ ترین فروشندگان خشکبار در سراسر کشور از جمله مواردی است که خریداران انواع مختلف خشکبار به آن توجه دارند.

مراکز توزیع پسته کوهی یا بنه پسته یک نوع پسته می باشد که بصورت طبیعی در دشت ها می روید و مغز این نوع پسته دارای خاصیت های بسیار زیادی است.

صادرات پسته وحشی بنه، به کشورهای اروپایی و آسیایی انجام می شود. شرکت هایی که در این حوزه فعال اند، سعی می کنند تا این محصول را به صورت مستقیم، وارد بازار خارجی کنند.

لطفا جهت ارتباط در whatsapp کلیک کنید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما