مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته / فروش مغز پسته وحشی | عمده فروشان انواع مغز دانه های کوهی

فروش مغز پسته وحشی | عمده فروشان انواع مغز دانه های کوهی

مغز پسته وحشی یک نوع دیگر از پسته ها میباشد که در کشور یافت میشود‌.یکی از این استانها که دارای این محصول میباشد استان خراسان شمالی میباشد که به وفور در آن دیده میشود.فروش مغز پسته وحشی در این استان انجام میشود.این محصول چون یک محصول بکر و دست نخورده است و از دل طبیعت پدید می آید میتواند یک محصول مورد توجه ویژه باشد که علاوه بر مصارف خوراکی،مصارف دارویی نیز دارد و در بسیای از مناطق رشته های کوههای زاگرس نیز به وفور دیده میشود و میتوان از آن بعنوان تنقلات استفاده کرد.یک محصول خدادادی با خاصیت های بسیار زیادی که هر کدام میتوانند برای ما در زندگی اثر بخش باشند.

فروش مغز پسته وحشی | عمده فروشان انواع مغز دانه های کوهی

قیمت خرید مغز پسته وحشی

قیمت خرید مغز پسته وحشیقیمت مغز پسته وحشی کاملا غیر رقابتی می باشد به دلیل اینکه قطب تولید این محصول در کوهستانهای افغانستان می باشد. بنابراین قیمت آن در کشور بسیار بالاست.این محصول همچنین در رشته کوههای زاگرس یافت میشود و مردم این مناطق می توانند آن را به سختی تهیه کنند و قیمت آن را با توجه به نوع آن و میزان سختی برای به دست آوردنش می توانند تهیه کنند. جهت اطلاع از انواع قیمت ها می توانید با سر زدن به فروشگاه های اینترنتی از قیمت به روز این محصول که یک محصول ارگانیک می باشد با خبر شوید.

عمده فروش مغز پسته وحشی صادراتی

عمده فروش مغز پسته وحشی صادراتیفروش مغز پسته وحشی نیز بصورت عمده در کشور صورت می گیرد. همچنین صادرات مغز پسته وحشی نیز در کشور در حال انجام است. بطور مثال شهر سرخس به عنوان یکی از قطب های صادر کننده مغز پسته وحشی به کشور آلمان می باشد. این محصول چون ارگانیک بوده و هیچ دخالت صنعتی در آن صورت نگرفته است بسیار مناسب صادرات می باشد. عواملی که باعث شده این محصول صادرشود این است که این محصول کاملا ارگانیک بوده و دارای چربی بسیار زیادی است و رنگ مغز سبز رنگ که کاملا طبیعی و خوشمزه است. در کشورهای دیگر جهت تهیه باقلوای استانبولی بصورت عمده خریداری می شود و می تواند طعم بینظیری به باقلوا بدهد.

سفارش اینترنتی مغز پسته وحشی مرغوب با مناسبترین قیمت

سفارش اینترنتی مغز پسته وحشی مرغوب با مناسبترین قیمتجهت خرید مغز پسته وحشی و همچنین سفارش اینترنتی آن می توانید به فروشگاه های آنلاین در اینترنت مراجعه کنید و یک مغز پسته مرغوب با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. مغز پسته ای مرغوب است که بدون دخالت عوامل شیمیایی درست شده باشد  یکی از ویژگی های مغز پسته وحشی این است که کاملا ارگانیک بوده و همین عامل باعث شده که یک جنس مرغوب داشته باشد و هیچ کود شیمیایی در تولید آن به کار برده نمی شود. جهت سفارش اینترنتی این محصول مرغوب و با کیفیت می توانید از معتبرترین فروشگاه ها قیمت کسب کنید تا خیالتان بابت محصول راحت باشد.

صادرات مغز پسته وحشی به سایر نقاط جهان

صادرات مغز پسته وحشی به سایر نقاط جهانهمانطور که میدانید قطب تولید مغز پسته وحشی کشور افغانستان می باشد که ده دلیل آب و هوای کوهستانی که دارد این محصول در آنجا رشد بیشتری دارد و می توانند این محصول را به سایر نقاط جهان نیز بفرستند. یکی دیگر از نقاطی که پسته وحشی از ایران به آن صادر میشود کشور آلمان میباشد.مغز پسته وحشی که جز خشکبار نیز بحساب می آید جز محصولات صادراتی میباشد که حدود ۵ درصد از صادرات کشور مربوط به خشکبار است که این محصول نیز جزء محصولات صادراتی به دیگر نقاط جهان است.این محصول بیشتر به کشور های اروپایی صادر میشود و یکی از طرفداران آن به دلیل ارگانیک بودن آن هستند. 

مرکز اصلی تولید و توزیع مغز پسته وحشی در کشور

مرکز اصلی تولید و توزیع مغز پسته وحشی در کشوریکی از مراکز اصلی فروش مغز پسته وحشی در کشور سرخس میباشد که سالانه حجم انبوهی از این محصول در این منطقه جمع آوری میشود.سرخس در شمال شرقی کشور قرار گرفته و دارای جنگل های انبوهی از پسته وحشی میباشد.این محصول در کشور طرفداران بسیار زیادی دارد و قیمت آن در موقع برداشت محصول توسط تجاران کشور تعیین میشود.سالانه چند تن پسته وحشی در سرخس تولید شده و در کشور توزیع و عرضه میشود این محصول برای کسانیکه طرفداران محصولات ارگانیک هستند توصیه میشود.هرچند خراسان رضوی هم قطب مهم تولید پسته در کشور میباشد ولی پسته وحشی بیشتر در سرخس رشد میکند و طرفداران خاص خود را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه عمده مغز پسته خام کوهی

در حال حاضر پخش مغز پسته خام کوهی از طریق سایت اینترنتی حاضر امکان پذیر می باشد که شما عزیزان خریدار و مصرف کننده می توانید آن را در بهترین کیفیت و مناسب ترین

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما