مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / صادرات پسته کوهی به اروپا / پر فروش ترین صادر کننده پسته در ایران

صادرات پسته کوهی به اروپا / پر فروش ترین صادر کننده پسته در ایران

صادرات پسته کوهی به اروپا همچون کشور آلمان یک انتخاب فوق العاده است. قیمت مناسب و بویژه ارگانیک بودن آن موجب میشود تا این محصول گزینه ایی ایده آل باشد. عملکرد حساب شده و قدرتمند آمریکا در زمینه تولید انواع پسته و صادرات آن موجب شده تا بسیاری از بازارهای صادراتی که تا چند سال گذشته در حدود بسیار زیادی در دست ایران بود، در تسلط آمریکا قرار گیرد. هر چند هنوز هم علی رغم قیمت بالای خرید پسته از ایران،طعم و کیفیت برتر پسته ایرانی، مشتریان وفادار خود را دارد. اما بدون شک برای ادامه حیات صادراتی پسته ایرانی، اکتفا بر این عامل به تنهایی نمی تواند موثر واقع شود.

بنابراین صادرات انواعی خاصی از پسته مانند ارقام پسته های وحشی و ارگانیک، می تواند یک جایگزین و مکمل قوی برای صادرات پسته ایرانی محسوب گردد.

صادرات پسته کوهی به اروپا / پر فروش ترین صادر کننده پسته در ایران

تولید پسته کوهی در تولیدی ها

تولید پسته کوهی در تولیدی هاپسته کوهی بیشتر در دامنه رشته کوههای زاگرس می روید و  استانهایی که در حد فاصل این منطقه قرار گرفته اند اکثرا” به تولید پسته کوهی در تولیدی ها مشغولند. پسته کوهی که به آن بنه، وحشی و پسته سرده هم می گویند، دارای خواص درمانی متعددی می باشد که تولیدی های مختلفی آن را به مغز تبدیل کرده و در بسته بندیهای مختلف به قیمت پسته روز به بازار داخل و خارج از کشور عرضه می کنند. 

 

خرید پسته کوهی درجه یک

خرید پسته کوهی درجه یکمغز پسته کوهی باغی اعلا با قیمت های بالاتری نسبت به انواع رسیده و یا کم کیفیت خرید و فروش می گردد اما با توجه به کاربرد آن در صنایعی مثل شیرینی پزی محبوبیت قابل توجهی دارد. مغز پسته سبز کوهی که اصطلاحا” به آن مغز پسته کال هم می گویند، بدلیل کیفیت و مرغوبیت بالا از ارزش تجاری و  صادراتی بسیار بالایی برخوردار است. وجود تنوع بسیار در پسته های تولید شده در کشور موجب شده کشورهای مختلف بتوانند خریدار این محصول درجه یک ایرانی باشند چراکه تنوع در محصول، تنوع در قیمت را به همراه دارد.

عرضه مستقیم پسته کوهی با کیفیت

عرضه مستقیم پسته کوهی با کیفیتدر ایران عرضه مستقیم پسته کوهی با کیفیت بیشتر در شهرستان زرند، شهرستان مه ولات، رفسنجان، شهرکشکوویه، شهرستان فردوس، رباط جز، شهرستان سیرجان، کاشان، شهرستان انار، شهرستان دامغان، بوئین زهرا، مروست، شهر بابک، شهرستان راور و شهر نائین صورت میگیرد. از مهمترین نوع پسته میتوان به پسته اکبری اشاره کرد که بعلت داشتن مغز بلند و کشیده و خوش طعم شهرت جهانی دارد و اصطلاحا به آن super long pistachio می گویند. این پسته از مهمترین نوع پسته برای تجارت و صادرات می باشد و بیشترین میزان برداشت آن از شهرستان نائین و انار می باشد.

مراکز پخش پسته کوهی در سراسر کشور

مراکز پخش پسته کوهی در سراسر کشوردر ایران شهرهایی هستند که تولید پسته با کیفیت بالا دارند که این بدلیل آب و هوای بسیار مطبوع و سازگار آنها برای کشت و تولید پسته است. به همین دلیل شهرهایی که یکی از محصولات پر کشتشان پسته است به صورت عمده به شهرهای دیگر می فروشند. یکی از این پسته ها پسته کوهی شیراز است که به صورت عمده سفارش داده می شود. صادرات مغز پسته کوهی به دیگر کشورها سبب شده تا کشاورزان شیرازی این محصول را با قیمت مناسبی به فروش برسانند و این یک راه ورود ارز به داخل کشور است.

صادرات پسته کوهی به سایر کشورهای جهان

صادرات پسته کوهی به سایر کشورهای جهانهمانطور که مستحضرید رویکرد افزایشی را در مورد مصرف محصولات ارگانیک در کشورهای جهان و بویژه اغلب کشورهای اروپایی شاهد هستیم. پسته کوهی سرخس و مغز پسته بنه وحشی، بعنوان دو رقم پسته وحشی و خود رو ایران که کاملا” ارگانیک و بدون دخالت انسان تولید می شوند، انتخابی بسیار عالی برای صادرات به اروپا و مخصوصا” کشور آلمان است.

این دو پسته کوهی درجه یک از نظر سبزی مغز و طعم و روغن فراوان موجود در آن بسیار خاص و مورد توجه صادرکنندگان هستند. صادرات پسته کوهی سرخس بدلیل دارا بودن گواهی ارگانیک که جزو لاینفک قوانین صادرات به کشورهای اروپایی است گزینه بسیار ایده آلی برای اینکار به نظر میرسد. مورد قابل توجه دیگر قیمت فروش این دو نوع پسته است که با توجه به تمامی ویژگیهای کیفی و کاربردی آن درمقایسه با پسته های باغی بسیار مقرون به صرفه است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما