مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / صادرات انواع پسته کوهی تازه به روسیه

صادرات انواع پسته کوهی تازه به روسیه

پسته کوهی تازه از انواع مختلف پسته پرورش یافته در کشور است که میزان زیادی از نیاز کشور را توانسته تامین کند و بسیار پر خاصیت بوده و قیمت آن متناسب با هزینه برداشت و تولید آن می باشد.

صادرات انواع پسته کوهی تازه به روسیه

طریقه مصرف پسته کوهی تازه

طریقه مصرف پسته کوهی تازهمصرف پسته کوهی تازه برای بسیاری از افراد توصیه می شود خوردن این پسته کوهی می‌تواند باعث تامین بسیاری از مواد مغذی بدن گردد پسته کوهی مخصوص نواحی خاصی از کشور است که به صورت شفت می باشد و دارای مغزی روغنی است و به مانند تخمه مصرف می شود اما تفاوتی که با تخمه دارد در پوست سفت آن است که می تواند به دندان آسیب برساند.

پسته این میوه در حالت نرسیده سبز رنگ است و قسمتی از آن به صورت قرمز و نیمه رسیده در ماه اردیبهشت ماه برداشت می شود همچنین این درخت دارای نوعی صمغ طبیعی است که به آن سقز نیز گفته می شود و با ترشح مواد و ترکیبات مفیدی که در آن وجود دارد خواص درمانی خوبی پیدا می‌کند.

پسته کوهی یا به اصطلاح بنه رنگ سبز تیره رنگ داشته و شکل کروی دارد از خواص این محصول می توان گفت که با پسته آجیل مطابقت دارد و مغز آن کمی کوچکتر از پسته های معمولی می باشد برای استفاده از این آجیل می توان آن را به صورت پودر در آورده در لیوان آب جوش حل کرد و میل کرد.

این ماده غذایی سرشار از انرژی و چربی مفید برای بدن است  استفاده از این محصول برای همه افراد توصیه می شود اما در صورتی که شخصی دچار بیماری خاصی می باشد استفاده از این آجیل خوشمزه و خوش خوراک که ماده مغذی و دارویی محسوب می شود با اجازه پزشک توصیه می‌شود چرا که حتماً باید پزشک معالج نسبت به رژیم غذایی بیماری خود مطلع باشد و در صورت نیاز آنها را برای خوردن مواد خوراکی جدید مشاوره دهد.

میزان فروش پسته کوهی تازه

میزان فروش پسته کوهی تازهفروش پسته کوهی در کشور در سال‌های اخیر توانسته است رونق بسیار زیادی را به دست آورد که از جمله  علاوه بر تامین نیازهای داخلی توانسته است مقداری از محصولات خود را به دیگر کشورها نیز صادر نماید.

فروش پسته کوهی تازه همراه با سایر آجیل های فروخته شده در بسیاری از شهرهای کشور به دست مشتریان می رسد، مشتریان می توانند با مراجعه به سایت و دیدن انواع آجیل و پسته های کوهی فروشی مورد نظر خود را در حجم دلخواه و با کیفیت مناسب سفارش داده او خریداری کنند، ین محصول برای مشتریان به صورت عمده مقرون به صرفه تر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما