مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / شرکت بازرگانی پسته کوهی / برترین شرکت تولید کننده پسته

شرکت بازرگانی پسته کوهی / برترین شرکت تولید کننده پسته

شرکت بازرگانی پسته کوهی عرضه کننده انواع پسته و مرکزی برای پخش عمده پسته می باشد. این شرکت ها با انجام فعالیت های مختلف تجاری در این زمینه کار ارسال و آماده سازی این محصول را به داخل یا خارج کشور بر عهده دارند. فعالیت این تجار در سازمان مربوطه آن ثبت شده و فعالیت آنها به صورت مجاز در عرصه های داخلی و یا منطقه ای شکل می گیرد. برای دستیابی به فهرست این سازمان ها می توان از منابع خبری و اطلاعاتی مختلف مانند اینترنت کمک گرفت.

شرکت بازرگانی پسته کوهی / برترین شرکت تولید کننده پسته

خاصیت های استفاده از پسته کوهی

خاصیت های استفاده از پسته کوهیاستان کرمان یکی از نقاط پرورش و برداشت پسته کوهی می باشد. شرایط اقلیمی سخت در تولید این نوع پسته نشان دهنده خواص و طبع گرم آن می باشد. 
به همین دلیل خواص درمانی فوق العاده زیادی برای پسته کوهی بر شمرده شده است که برخی از آنها شامل موارد زیر می شوند:

  • از بین برنده کرم های دستگاه گوارش و مقاوم کردن سیستم گوارش بدن، تقویت عمومی بدن و تقویت سیستم ایمنی 
  • جلوگیری کننده از شب کوری، درمان و بهبود بیماری ها قلبی و عروقی، استفاده از روغن آن به عنوان روغن خوراکی، درمان کننده سرماخوردگی و بیماری های تنفسی

با استفاده صحیح و مناسب از پسته کوهی از خواص متعدد آن می توان بهره مند شد.

نکات مهم در هنگام خرید پسته کوهی

نکات مهم در هنگام خرید پسته کوهیپسته کوهی از محصولاتی است که به دلیل شکل خاص به راحتی قابل تشخیص است. پسته کوهی که به نام بنه نیز نام گرفته است نوعی پسته است که هم دارای پوسته نرم است و هم پوسته سخت دارد. 
تازگی و کیفیت این محصول نقش مهمی در خرید آن ایفا می کند. به همین دلیل خریداران در هنگام خرید به بوی آن و عدم کهنگی آن توجه زیادی دارند و آن را بررسی می کنند.
از طرفی خرید از مراکز فروش پسته کوهی که فروش زیادی دارند بر خرید از سایر مراکز دیگر ترجیح داده می شود. به همین دلیل با جستجو در بازار و خرید از فروشگاه های معتبر می توان به انواع با کیفیت این کالا دست یافت.

تولید پسته کوهی در شرکت های بازرگانی

تولید پسته کوهی در شرکت های بازرگانیتولید پسته کوهی برای معامله و تجارت در شرکت های بازرگانی به صورت محصولی آماده عرضه انجام می شود.
به عبارتی دیگر فرایند تولید در شرکت های بسته بندی این محصول با نام و برند مشخص طی می شود و از آن جا به کمک واحد های بازرگانی کار ارسال و توزیع آن در نقاط مختلف که شامل مناطق داخل کشور و یا مناطق خارج از آن می شوند به انجام می رسد.
در صورت تولید صادراتی بسته بندی هایی با ظاهری خوب و شکیل در نظر گرفته شده و به کشور های مقصد عملیات صادرات آن انجام می شود.

فروش عمده پسته کوهی در تولیدی ها

فروش عمده پسته کوهی در تولیدی هاشرکت تولید پسته با فروش عمده آن به مراکز مختلفی که آن را سفارش داده اند، در امر پخش آن و تامین پسته کوهی فعالیت دارند. 
عمده فروشان پسته کوهی با ارتباط با واحد های فروش جزئی و ثبت درخواست آنها به فروش آن در حجم وسیع در سراسر کشور از طریق فروشگاه های خشکبار اقدام می کنند.
این خشکبار از مناطق تولید و برداشت که کوه های زاگرس یکی از این نقاط می باشد به شرکت های بسته بندی و کارخانجاتی که در امر فرآوری آن فعالیت دارند ارسال شده و از آن جا در بین فروشگاه ها توزیع می شود.

لیست قیمت پسته کوهی درجه یک

لیست قیمت پسته کوهی درجه یکقیمت پسته کوهی درجه یک به دلیل کیفیت بالا دارای لیست قیمت فروش با نرخ بالا تری در مقایسه با انواع درجه دو آن می باشد.
معمولا یکی از بازار های هدف برای عرضه پسته کوهی درجه یک، کشور های اروپائی هستند که ضرورت ارسال نوع درجه یک آن به این مناطق احساس می شود. 
پسته کوهی بنا به تقاضای بازار ممکن است به صورت مغز شده و آماده در بسته هایی با وزن مشخص نیز تهیه شود که در این صورت قیمت خاص خود را دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما