مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / خرید عمده پسته کوهی یا بنه افغانستان به قیمت مناسب

خرید عمده پسته کوهی یا بنه افغانستان به قیمت مناسب

در میان دانه های خوراکی پسته کوهی بیشترین خاصیت را دارد که از پوستی سخت و دانه ای کوچک تشکیل شده است.‌ این محصول بیشتر در مناطق کوهستانی و دامنه کوه ها وجود دارد و سرشار از املاح معدنی و ویتامین است که نیاز بدن را تا حد زیادی تامین می کند.‌ قیمت خرید عمده پسته کوهی بنه افغانستان برای مصرف کنندگان مناسب می باشد، چون روش عمده بسته هایی را انتخاب می کند که از سایز های مختلفی برخوردار می باشند و جا به جائی آن ها به راحتی قابل انجام است. خرید این میوه به نیاز مشتری بستگی دارد و قیمت ها بر حسب شرایط اقتصادی جامعه تعیین می شوند که دغدغه های فراوانی را برای بازار ها به دنبال دارند. 

خرید عمده پسته کوهی یا بنه افغانستان به قیمت مناسب

بزرگترین کارخانه بسته بندی پسته کوهی و بنه در ایران

بزرگترین کارخانه بسته بندی پسته کوهی و بنه در ایرانبنه کوهی در چندین استان کشورمان کاشته می شود و کارخانه های بزرگ با خریداری این محصول آن را در بسته های مختلف جاسازی می کنند و به تمام نقاط کشور ارسال می نمایند که صنایع مختلف خواهان این کالا می باشند و به طور مستمر آن را خریداری می کنند.

خواص مغز پسته وحشی بسیار فراوان می باشد و بسیاری از پزشکان سنتی برای درمان برخی از بیماری ها آن را به کار می برند و مصرف آن را به تمام افراد جامعه توصیه می کنند. این محصول درد های مفصلی را کاهش می دهد و برخی از استان ها برای تهیه کردن ترشی از آن استفاده می کنند. 

مراکز فروش بهترین نوع پسته کوهی و بنه افغانستان در تهران

پسته کوهی و بنه افغانستان هر دو دارای مزایای مختلفی می باشند و برای مصارف گوناگونی استفاده می شوند که از هر جهت مورد تائید ارگان های متعدد هستند و صنایع رنگرزی برای تولید رنگ های طبیعی آن را به کار می برد.

فروشنده پسته کوهی افغانستان این محصول را به طور عمده خریداری می کند و آن را در وزن های گوناگونی بسته بندی می نماید که هر کدام قیمت های مختلفی دارند و هر مصرف کننده ای قادر به خریداری آن ها می باشد. این میوه به رنگ سبز می باشد و از پوسته سخت و محکمی تشکیل شده است که از مغز درون آن روغن گیاهی تهیه می نمایند. این درخت شاخه های خاکستری رنگ دارد که برای صادرات از آن ها استفاده می کنند.

قیمت کارخانه ای مغز بنه پسته در بازارهای داخلی

قیمت کارخانه ای مغز بنه پسته در بازارهای داخلیکارخانه های نیمی از تولیدات خود را به بازار های داخلی عرضه می کنند که هزینه های کمی را برای خریداران در بر دارد، چون به طور مستقیم فرستاده می شود و دلالان هیچ گونه نقشی ندارند.

قیمت مغز پسته کوهی نسبت به نمونه های دیگر گران تر می باشد، چون در مناطق کوهستانی کاشته می شود و برداشت آن کار سخت و دشواری می باشد. این گیاه در فصل پاییز به ثمر می نشیند و به صورت خام استفاده می شود. هزینه ها با وجود نوسانات جدید اختلالات بالایی دارند و انتخاب مصرف کننده را با مشکل رو به رو می کنند. بیشتر اقشار جامعه این محصول را به صورت فله ای تهیه می کنند تا هزینه های کمتری را در بر داشته باشد.

بهترین خریداران خارجی پسته کوهی و بنه اصفهان در کشور

خریدار پسته کوهی و بنه نمونه هایی که در سایت ها وجود دارند را مورد سنجش قرار می دهد و پس از بازبینی کامل محصول را به سبد خرید می گذارد. کشور ما سالانه هزاران تن از این میوه را به طور فراوان تولید می کند و خریداران خارجی نیمی از این فرآورده را از ما خریداری می کنند.

فروش پسته کوهی مرغوب طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده است، چون تعدادی از مصرف کنندگان با شروع فصل پاییز این محصول را خریداری می کنند و به صورت های مختلفی آن را استفاده می نمایند. درخت پسته کوهی جزء اقلام صادراتی به حساب می آید و ارز بالایی را به کشور وارد می کند. برای کاهش افسردگی بسیار مفید می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده پسته کوهی لرستان

پسته کوهی لرستان یکی از بهترین پسته های ایران وجهان است. پسته اکبری دستچین خوش رنگ و ظاهری کشیده وبلند دارد این نوع پسته از دیگر پسته ها بزرگ تر است بیش ترین خو

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما