مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز بنه پسته / خرید انواع مغز بنه پسته | گروه تامین کننده آن در مشهد

خرید انواع مغز بنه پسته | گروه تامین کننده آن در مشهد

پسته بنه بیشتر در مناطق پر ارتفاع پرتگاهها و مناطق دور دست کوهستانی به خصوص رشته کوه زاگرس که معدن بسیار غنی گیاهان است می روید و این مناطق مانند خراسان توزیع مغز بنه پسته هستند این درخت با مقاومت بالا با آب و هوای نه چندان سرد می روید و در لیست درختان حفاظت شده است این میوه فاقد افلاکسین است میوه درخت بنه همزمان با رسیدن ثمره نخل خرما می رسد نوع نارس آن که به صورت خام بدون نیاز به شکستن پوسته خورد می شود بنه چه نام دارد میوه درخت بنه ریز گرد و سبز رنگ به نام برکو معروف است و نوع ریزتر آن کهن نام دارد مغز میوه بنه مانند پسته ولی ریز است میوه ان ترش مز به رنگ سبز تیره است.بنه که از دانه های روغنی است و بدوت کود و مواد شیمیایی تولید می شود مناسب برای دارو سازی و مصرف روی سوهان شیرینی کیک معجون و غیره می باشد در خرید انواع مغز بنه پسته به شهر هایی که این میوه میروید باید مراجعه کرد که این مغز فراوان در بازارهای این شهر ها به چشم میخورد مثل کرمان.

خرید انواع مغز بنه پسته | گروه تامین کننده آن در مشهد

خرید انواع مغز بنه پسته ارزان

خرید انواع مغز بنه پسته ارزانخرید عمده انواع مغز بنه پسته ارزان بیشتر در مناطقی از ایران که این میوه در آنها میروید انجام می شود مانند شهر های کرمان٬ فارس٬ سیستان بلوچستان٬ کهگیلویه بویراحمد٬ خراسان٬ لرستان٬ کرمانشاه٬ کردستان٬ مرکزی٬ همدان٬ گیلان٬ یزد٬ قزوین٬ سمنان٬ اذربایجان٬ تهران این شهرها مراکز خرید و فروش بنه و مغز آن هستند خریدار مغز بنه پسته عمده ای به این شهر ها مراجعه می کند که این میوه را بعد از بسته بندی به سراسر کشور عرضه می کنند.مرکز خرید مغز بنه پسته در انواع مختلف در بازارها و مغازهای این شهر ها وجود دارد و با قیمت ارزانتر از دیگر شهر ها فروخته می شود.

وارد کننده برند های معتبر مغز بنه پسته به کشور

وارد کننده برند های معتبر مغز بنه پسته به کشورشرکت هایی هستند که در زمینه واردات و بسته بندی مغز بنه پسته فعالیت دارند این شرکت ها انواع مغز بنه بسته بندی شده را از کشورهای خارجی به برندهای مختلف وارد میکنند کشورهای ارمنستان پاکستان افغانستان و غیره وارد کنندگان برند های مختلف مغز پسته بنه هستندو کار پخش مغز بنه پسته را برعهده دارند.

گروه تامین کننده مغز بنه پسته در مشهد

گروه تامین کننده مغز بنه پسته در مشهدگروه تامین کننده مغز بنه پسته در مشهد که کار چیدن و تمیز کردن و پوست کندن این میوه را برعهده دارند و این میوه را در کارخانه برده بعد گذراندن این مراحل بدون دخالت دست این میوه را بسته بندی و روانه بازار می کنند. در کارگاهها در مشهد پسته بنه به صورت عمده به سراسر کشور عرضه می شود. مانند. کارخانه گوهران مغز درخشان اسیا در مشهد که تامین کننده عمده این محصول هستند. تهیه مغز بنه پسته در کارگاههای مشهد با دستگاه پوست گیری ومغز گیری می شود.

بهترین برند مغز بنه پسته ایرانی در بازار

بهترین برند مغز بنه پسته ایرانی در بازاربرند شرکت گوهران مغز درخشان اسیا بهترین بنه پسته ایرانی در بازا  است که این شرکت در مشهد می باشد که انواع مغز پسته کوهی منجمله مغز بنه را در بسته بندی های مختلف عرضه می کند مغز ها در این کارخانه تمیز پاکسازی می شود و بعد از گرفتن پوست آنها بدون دخالت دست با دستگاه های مدرن بسته بندی می شوند. برند بنه سبز که فراورده های بنه پسته را در بسته های مختلف عرضه می کند.

کشور تولید کننده مغز بنه پسته

کشور تولید کننده مغز بنه پسته پسته وحشی یا بنه به طور طبیعی در مناطق دیگر کشورها می روید و این کشورها تولید کننده مغز بنه به صورت عمده هستند. انتشار پسته وحشی از جزایر قناری و کشورهای ساحل مدیترانه اغاز می شود و تا آسیای صغیر٬ سوریه٬ قفقاز٬ ایران افغانستان پاکستان امتداد می یاید و در جنوب استرالیا اناتولی شمال عراق ارمنستان ترکیه می روید این کشورها تولید کنندگان و صادرکنندگان مغزبنه هستند این مغز به دلیل خاصیت های فراوان همچون مقوی اعصاب زیبایی پوست٬ شیره ی آن برای کم خونی٬ درمان اسهال٬ کمر درد٬ دردهای مفصلی٬ پاکسازی کبد٬ رفع سردرد٬ صاف شدن صدا٬ بیماری لقوه و فلج و یرقان٬ دفع سنگ ریز کلیه٬ رفع اختلاط اعصاب و ریه٬ از بین بردن ماه گرفتگی و ترک لب٬ درمان شب کوری٬ رفع نرمی استخوان خریداران زیاد در جهان دارد. افغانستان پسته کوهی معروفی دارد که به ایران هم صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز بنه پسته کوهی

مغز بنه پسته یکی از بهترین و خوشمزه ترین ها است و به همین سبب نیز مردم به میزان بالایی به خرید آن ها می پردازند و این کالا های غذایی را از مراکز فروش خشکبار تهی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما